HAKAN GIDA TARIM URUNLERI
soyulmuş vakumlanmış patates ve soğan
HAKAN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ
KURUMSAL SATIŞ DIREKTÖRÜ
SACIT YILMAZ
0850 480 50 34 / 101
0533 417 20 76
sacit_yilmaz@hakangida.com
istanbul anadolu yakası soyulmuş dilimlenmiş vakumlanmış patates soğan satışı
%100 doğal, taze, pratik, sağlıklı, kullanıma hazır dilimlenmiş patatesler. Adana, Ödemiş, Afyon, Samsun, Konya gibi çeşitli yörelerin ürünlerinden özenle seçilmiştir. 10 Kg,20 Kg’lık ambalajlarda üretilmektedir. Otomatik makinalarda soyulmuş, el değmeden vakumlanarak ambalajlanmıştır SOYULMUŞ DOĞRANMIŞ PATATES ÜRETİMİ Soyulmuş Patates, Ekonomik fiyata TaptazEDeğirmenci Gıda Vakumlu Patates Paketleme Talha Gıda Soyulmuş Patates – Elma Dilim Patates,LBEYZA PATATES BEYZAPATATES,soyulmus patates vakumlu dilimli firmaları satışı talhagida değirmencigıda kapadokyapatates patatesfabrikasi mispat gspgida beyzagida Günlük taze soyulmuş ve dilimlenmiş patates,kibritpatates,kibritçöpüpatates,lider patso gıda  WhatsApp ile Sorun

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKAN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ yemek üretimi yapan işletmelerin ihtiyacı olan patates ve soğanları işleyerek (kabuğunun soyulması, ihtiyaç duyulan ölçü ve şekillerde kesilmesi, yıkanması ve kalibre edilerek paketlenmesi) tencereye girmeye hazır hale getirmekte ve sektörün önemli bir ihtiyacını karşılamaktadır.

İstanbul / Sultanbeyli’nde 2016 yılında faaliyetine başlayan  ‘’ SOYULMUŞ PATATES VE SOĞAN ‘’ markası ile işlemekte olduğu ürünlerin tamamını taze olarak sevk etmektedir.

Günlük sipariş ve günlük sevkiyat ile tam zamanında üretim (JUST IN TIME) mantığı ile hizmet vermekte olan HAKAN GIDA TARIM ÜRÜNLERİ yıllık 150.000 ton sebze işleme kapasitesi ile yemek firmaları, yemek üretimini kendi yapan işletmeler, Oteller, Lokanta ve Cafe’lere hizmet vermektedir.

istanbul anadolu yakası soyulmuş dilimlenmiş vakumlanmış patates soğan satışı